IndieWeb (8.x-1.2) - en to ne translation catalogue (48 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Private
ne: निजि

en: Type
ne: प्रकार

en: Author
ne: लेखक

en: Replies
ne: जवाफहरू

en: yes
ne: हो

en: disabled
ne: अक्षम बनाइएको

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Action
ne: कारवाही

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Update interval
ne: अपडेटको अन्तराल

en: Timestamp
ne: टाइमस्ट्याम्प

en: no
ne: हैन

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Active
ne: सक्रिय

en: Access denied
ne: प्रवेश निषेध

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Published
ne: प्रकाशित

en: Last access
ne: अन्तिम पटक प्रवेश गरेको

en: Items
ne: बस्तुहरु

en: Next update
ne: आर्को अपडेट

en: %time left
ne: बाकि %time

en: Authored by
ne: लेखक

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Code
ne: कोड

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sources
ne: स्रोत

en: Source
ne: स्रोत

en: Info
ne: जानकारी

en: Page not found
ne: पृष्ठ भेटिएन

en: The directory %directory does not exist.
ne: %directory डाईरेक्टरी अवस्थित छैन।

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
