IndieWeb (8.x-1.20) - en to pl translation catalogue (148 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: enabled
pl: włączone

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Private
pl: Prywatne

en: Type
pl: Typ

en: Author
pl: Autor

en: Replies
pl: Odpowiedzi

en: yes
pl: tak

en: disabled
pl: wyłączone

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Enable
pl: Włącz

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Articles
pl: Artykuły

en: Comments
pl: Komentarze

en: Action
pl: Akcja

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Reset
pl: Resetuj

en: Weight
pl: Waga

en: Category
pl: Kategoria

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Feed
pl: Zasób

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Path
pl: Ścieżka

en: Node type
pl: Typ zawartości

en: Number of items
pl: Liczba elementów

en: Notes
pl: Notatki

en: Update interval
pl: Czas między aktualizacjami

en: Contact
pl: Kontakt

en: no
pl: nie

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Access denied
pl: Odmowa dostępu

en: Page
pl: Strona

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Url
pl: URL

en: Always
pl: Zawsze

en: Never
pl: Nigdy

en: Contacts
pl: Kontakty

en: Feed title
pl: Tytuł kanału

en: Published
pl: Opublikowane

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Last access
pl: Ostatni dostęp

en: Photos
pl: Zdjęcia

en: Items
pl: Elementy

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: Next update
pl: Kolejna aktualizacja

en: Authored by
pl: Autor

en: Bookmarks
pl: Zakładki

en: Send
pl: Wyślij

en: Desc
pl: Malejąco

en: Code
pl: Kod

en: General
pl: Ogólne

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Other
pl: Inne

en: Class
pl: Klasa

en: Channel
pl: Kanał

en: Cache
pl: Pamięć podręczna

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Expose
pl: Udostępniaj

en: Handler
pl: Format

en: Found
pl: Znaleziono

en: Expires
pl: Wygasa

en: Property
pl: Właściwość

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: Modified
pl: Zmodyfikowany

en: Avatar
pl: Awatar

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Tokens
pl: Wzorce

en: Token
pl: Wzorzec

en: Sources
pl: Źródła

en: Feed items
pl: Elementy kanału

en: Source
pl: Źródło

en: Limit
pl: Ograniczenie

en: Date field
pl: Pole daty

en: Moderated
pl: Moderowane

en: Expire
pl: Wygasa

en: Bookmark
pl: Zakładka

en: Info
pl: Informacja

en: Scope
pl: Zasięg

en: on
pl: na

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Unpublished
pl: Nieopublikowany

en: Client
pl: Klient

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Mark read
pl: Oznacz jako przeczytane

en: Language code
pl: Kod języka

en: Reply
pl: Odpowiedz

en: Keys
pl: Klucze

en: Page not found
pl: Strona nie znaleziona

en: Channels
pl: Kanały

en: The directory %directory does not exist.
pl: Katalog %directory nie istnieje.

en: Read
pl: Przeczytane

en: Entity tag HTTP response header, used for validating cache.
pl: Znacznik obiektu w nagłówku odpowiedzi HTTP używany do sprawdzania poprawności pamięci podręcznej.

en: When the feed was last modified, as a Unix timestamp.
pl: Czas ostatniej modyfikacji kanału w formacie Unix timestamp.

en: Sending
pl: Wysyłanie

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Publish to
pl: Publikuj w

en: Delete contact
pl: Usuń kategorię

en: Public key
pl: Klucz publiczny

en: Target
pl: Cel

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Enable login support
pl: Włącz dla formularza logowania

en: Private key
pl: Klucz prywatny

en: User id
pl: Id użytkownika

en: Created by
pl: Utworzone przez

en: Videos
pl: Filmy

en: Feed item
pl: Pozycja kanału

en: Custom URL
pl: Własny URL

en: Experimental
pl: Eksperymentalne

en: Generates an RSS feed from a view.
pl: Generuje kanały RSS z widoku.

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Publishing status
pl: Status publikacji

en: Like
pl: Lubię to

en: Update items
pl: Aktualizuj elementy

en: Posted on
pl: Zamieszczone w dniu

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Image field
pl: Pole obrazu

en: Delete items
pl: Usuń pozycje

en: Operations links
pl: Odnośniki do czynności

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
pl[0]: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?
pl[1]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?
pl[2]: Czy na pewno chcesz usunąć te elementy?

en: Entity ID
pl: ID encji

en: Link field
pl: Pole odnośnika

en: Comment type
pl: Typ komentarza

en: Weight for @title
pl: Waga dla @title

en: Hash
pl: Hasz

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Sign in
pl: Wpisz się

en: Master
pl: Główny

en: Authorize
pl: Autoryzuj

en: Posted date of the feed item, as a Unix timestamp.
pl: Data publikacji elementu kanału w formacie Unix timestamp.

en: The comment type
pl: Typ komentarza

en: The length of time between feed updates. Requires a correctly configured cron maintenance task.
pl: Okres czasu pomiędzy aktualizacją kanałów. Wymaga poprawnie skonfigurowanej usługi cron.

en: imminently
pl: nieuchronnie

en: An automated attempt to create the directory %directory failed, possibly due to a permissions problem. To proceed with the installation, either create the directory and modify its permissions manually or ensure that the installer has the permissions to create it automatically. For more information, see INSTALL.txt or the <a href=":handbook_url">online handbook</a>.
pl: Próba automatycznego utworzenia katalogu %directory nie powiodła się, prawdopodobnie z powodu nieprawidłowych uprawnień. Aby kontynuować instalację, należy utworzyć katalog i ręcznie zmienić jego uprawnienia lub upewnić się, że instalator ma uprawnienia umożliwiające jego automatyczne utworzenie. Więcej informacji znajduje się w pliku INSTALL.txt lub w <a href=":handbook_url">internetowym podręczniku</a>.

en: There are no @label yet.
pl: @label nie zostały jeszcze dodane.
