IndieWeb (8.x-1.21) - en to lt translation catalogue (88 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: enabled
lt: įjungta

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Private
lt: Privatus

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Replies
lt: Atsakymai

en: yes
lt: taip

en: disabled
lt: išjungtas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Enable
lt: Įjungti

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Articles
lt: Straipsniai

en: Comments
lt: Komentarai

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Feed
lt: Srautas

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Notes
lt: Pastabos

en: Update interval
lt: Atnaujinimo intervalas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: no
lt: ne

en: Created
lt: Sukurta

en: Active
lt: Aktyvus

en: Access denied
lt: Prieiga uždrausta

en: Always
lt: Visada

en: Never
lt: Niekada

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Last access
lt: Naudojosi

en: Content field
lt: Turinio laukelis

en: Items
lt: Elementai

en: Last update
lt: Paskutinis atnaujinimas

en: Next update
lt: Kitas atnaujinimas

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Send
lt: Siųsti

en: Code
lt: Kodas

en: General
lt: Bendras

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Other
lt: Kiti

en: Class
lt: Klasė

en: Cache
lt: Podėlis

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Expose
lt: Eksponuoti

en: Handler
lt: Tvarkytojas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Modified
lt: Redaguota

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Feed items
lt: Teikimo elementai

en: Source
lt: Šaltinis

en: Limit
lt: Limitas

en: Moderated
lt: Moderuojam

en: Info
lt: Informacija

en: on
lt: -

en: Changed
lt: Pakeista

en: Received
lt: Gauta

en: Unpublished
lt: Nepaskelbtas

en: Language code
lt: Kalbos kodas

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Page not found
lt: Puslapis nerastas

en: The directory %directory does not exist.
lt: Katalogas %directory neegzistuoja.

en: Sending
lt: Siunčiama

en: Data
lt: Duomenys

en: Delete contact
lt: Šalinti kontaktą

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Created by
lt: Sukurė

en: Generates an RSS feed from a view.
lt: Generuoja RSS srautą iš vaizdo.

en: Update items
lt: Atnaujinti elemantai

en: Text format
lt: Teksto formatas

en: Image field
lt: Paveikslėlio laukelis

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
lt[0]: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?
lt[1]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?
lt[2]: Ar tikrai norite pašalinti šiuos elementus?

en: Comment type
lt: Komentaro tipas

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: There are no @label yet.
lt: Dar nėra @label.
