IndieWeb (8.x-1.22) - en to ky translation catalogue (13 entries)

en: Status
ky: Абалы

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Disabled
ky: Өчүрүлгөн

en: Enabled
ky: Иштеп жатат

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: Access denied
ky: Киришке уруксат жок

en: Last update
ky: Акыркы жаңылоо

en: Next update
ky: Кийинки жаңылоо

en: Page not found
ky: Бет табылган жок
