IndieWeb (8.x-1.23) - en to sl translation catalogue (56 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: enabled
sl: omogočeno

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Content
sl: Vsebine

en: Type
sl: Tip

en: Author
sl: Avtor

en: Replies
sl: Odgovorov

en: yes
sl: da

en: disabled
sl: onemogočeno

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Comments
sl: Komentarji

en: Action
sl: Akcija

en: Login
sl: Prijava

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weight
sl: Teža

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Update interval
sl: Interval posodobitve

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Active
sl: Aktiven

en: Access denied
sl: Dostop zavrnjen

en: Page
sl: Stran

en: Not found
sl: Ni najdeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Published
sl: Objavljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: Last access
sl: Zadnji dostop

en: Items
sl: Notice

en: Last update
sl: Zadnja posodobitev

en: Next update
sl: Naslednja posodobitev

en: Authored by
sl: Avtor

en: Send
sl: Pošlji

en: Code
sl: Koda

en: General
sl: Splošno

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Sources
sl: Viri

en: Info
sl: Podatki

en: Language code
sl: Koda jezika

en: Reply
sl: Odgovori

en: Page not found
sl: Stran ni bila najdena

en: The directory %directory does not exist.
sl: Mapa %directory ne obstaja.

en: Sending
sl: Pošiljam

en: Delete contact
sl: Izbriši kontaktni obrazec

en: Update items
sl: Posodobi notice
