IndieWeb (8.x-1.25) - en to ca translation catalogue (107 entries)

en: Title
ca: Títol

en: enabled
ca: habilitat

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Content
ca: Contingut

en: Private
ca: Privat

en: Type
ca: Tipus

en: Author
ca: Autor

en: Replies
ca: Respostes

en: yes
ca: sí

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Enable
ca: Habilita

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Comments
ca: Comentaris

en: Login
ca: Entrada

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Feed
ca: Canal

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Update interval
ca: Interval d'actualització

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Contact
ca: Contacte

en: Created
ca: Creat

en: Active
ca: Actiu

en: Access denied
ca: Accés denegat

en: Syndication
ca: Sindicació

en: Always
ca: Sempre

en: Never
ca: Mai

en: Contacts
ca: Contactes

en: Feed title
ca: Títol del canal

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Last access
ca: Darrer accés

en: Content field
ca: Camp de contingut

en: Photos
ca: Fotografies

en: Items
ca: Elements

en: Last update
ca: Última actualització

en: Next update
ca: Següent actualització

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Bookmarks
ca: Adreces d'interès

en: Send
ca: Enviar

en: Code
ca: Codi

en: Configuration
ca: Configuració

en: Other
ca: Altres

en: Class
ca: Classe

en: Cache
ca: Memòria cau

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Expose
ca: Exposa

en: Handler
ca: Controlador

en: Expires
ca: Expira

en: Property
ca: Propietat

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Modified
ca: Modificat

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Tokens
ca: Comodins

en: Feeds
ca: Canals

en: Sources
ca: Fonts

en: Feed items
ca: Elements del Feed

en: Source
ca: Font

en: Limit
ca: Límit

en: Date field
ca: Camp data

en: Moderated
ca: Moderat

en: Expire
ca: Expira

en: Scope
ca: Àmbit

en: on
ca: a

en: Changed
ca: Canviat

en: Received
ca: Rebut

en: Unpublished
ca: Sense publicar

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Reply
ca: Respon

en: Keys
ca: Claus

en: Page not found
ca: Pàgina no trobada

en: The directory %directory does not exist.
ca: El directori %directory no existeix.

en: Sending
ca: Enviant

en: Data
ca: Dades

en: Delete contact
ca: Suprimeix contacte

en: Public key
ca: Clau pública

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Private key
ca: Clau privada

en: Custom URL
ca: URL personalitzada

en: Generates an RSS feed from a view.
ca: Genera un canal RSS a partir d'una vista.

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació

en: Update items
ca: Actualitza els elements

en: Posted on
ca: Publicat a

en: Text format
ca: Format del text

en: No items found
ca: No s'ha trobat cap element

en: Delete items
ca: Elimina els elements

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ca[0]: Esteu segur de voler suprimir aquest element?
ca[1]: Esteu segur de voler suprimir aquests elements?

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Link field
ca: Enllaç al camp

en: Comment type
ca: Tipus de comentari

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: The comment type
ca: El tipus de comentari

en: The length of time between feed updates. Requires a correctly configured cron maintenance task.
ca: El període de temps entre les actualitzacions del feed. Requereix una tasca de manteniment cron configurada correctament.

en: imminently
ca: imminent

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
