IndieWeb (8.x-1.25) - en to el translation catalogue (102 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: enabled
el: ενεργοποιημένο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Replies
el: Απαντήσεις

en: yes
el: ναι

en: disabled
el: απενεργοποιημένο

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Articles
el: Αρθρα

en: Comments
el: Σχόλια

en: Login
el: Είσοδος

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Weight
el: Βάρος

en: Category
el: Κατηγορία

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Feed
el: Ροή

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Path
el: Διαδρομή

en: Node type
el: Τύπος κόμβου

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Update interval
el: Συχνότητα ενημέρωσης

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: no
el: όχι

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Active
el: Ενεργό

en: Access denied
el: Δεν επιτρέπεται η πρόσβαση

en: Url
el: Διεύθυνση (URL)

en: Always
el: Πάντα

en: Never
el: Ποτέ

en: Contacts
el: Επαφές

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Last access
el: Τελευταία προσπέλαση

en: Photos
el: Φωτογραφίες

en: Items
el: Αντικείμενα

en: Last update
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Next update
el: Επόμενη ενημέρωση

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Send
el: Αποστολή

en: Code
el: Κωδικός

en: General
el: Γενικά

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Other
el: Άλλο

en: Class
el: Κλάση

en: Cache
el: Λανθάνουσα μνήμη

en: Ascending
el: Αύξουσα

en: Descending
el: Φθίνουσα

en: Expires
el: Λήγει

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Tokens
el: Σύμβολα (tokens) αντικατάστασης

en: Token
el: Σύμβολο (token) αντικατάστασης

en: Sources
el: Πηγές

en: Source
el: Πηγή

en: Limit
el: Όριο

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Scope
el: Εμβέλεια

en: on
el: ανοικτό

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Received
el: Λήφθηκε

en: Unpublished
el: Μη δημοσιευμένο

en: Mark read
el: Σημείωση ως αναγνωσμένου

en: Language code
el: Κωδικός γλώσσας

en: Reply
el: Απάντηση

en: Keys
el: Κλειδιά

en: Page not found
el: Η σελίδα δε βρέθηκε

en: The directory %directory does not exist.
el: Ο φάκελος %directory δεν υπάρχει.

en: Sending
el: Αποστολή

en: Data
el: Δεδομένα

en: Delete contact
el: Διαγραφή επαφής

en: Public key
el: Δημόσιο κλειδί

en: Target
el: Στόχος

en: Sort direction
el: Κατεύθυνση ταξινόμησης

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Private key
el: Ιδιωτικό κλειδί

en: User id
el: Id χρήστη

en: Custom URL
el: Προσαρμογή URL

en: Generates an RSS feed from a view.
el: Παράγει μια ροή RSS από ένα view.

en: Publishing status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Update items
el: Ενημέρωση αντικειμένων

en: Posted on
el: Δημοσιεύθηκε στις

en: Text format
el: Μορφότυπος κειμένου

en: Delete items
el: Διαγραφή αντικειμένων

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
el[0]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτό το αντικείμενο;
el[1]: Είστε σίγουροι ότι θέλετε να διαγράψετε αυτά τα αντικείμενα;

en: Entity ID
el: ID οντότητας

en: Link field
el: Πεδίο συνδέσμου

en: Comment type
el: Τύπος σχολίου

en: Weight for @title
el: Βάρος για τον @title

en: Hash
el: Κατακερματισμός

en: The comment type
el: Ο τύπος σχολίου

en: imminently
el: προσεχώς
