IndieWeb (8.x-1.26) - en to af translation catalogue (53 entries)

en: Title
af: Titel

en: enabled
af: geaktiveer

en: Delete
af: Vee uit

en: Content
af: Inhoud

en: Private
af: Privaat

en: Type
af: Tipe

en: Author
af: Outeur

en: Replies
af: Antwoorde

en: yes
af: ja

en: disabled
af: gedeaktiveer

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Articles
af: Artikels

en: Comments
af: Kommentaar

en: Login
af: Gebruiker

en: Edit
af: Wysig

en: Weight
af: Gewig

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: Update interval
af: Opdateringsinteval

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: Contact
af: Kontak

en: Created
af: Geskep

en: Active
af: Aktief

en: Access denied
af: Toegang geweier

en: Never
af: Nooit

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Last update
af: Laste opdatering

en: Next update
af: Volgende opdatering

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Send
af: Stuur

en: Code
af: Kode

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Other
af: Ander

en: Sources
af: Bronne

en: Source
af: Bron

en: Unpublished
af: Ongepubliseerd

en: Language code
af: Taalkode

en: Reply
af: Beantwoord

en: Page not found
af: Bladsy nie gevind

en: The directory %directory does not exist.
af: Die vouer %directory bestaan nie.

en: Delete contact
af: Skrap kontak

en: Revoked
af: Herroep

en: Update items
af: Opdateer items

en: Text format
af: Teksformaat
