IndieWeb (8.x-1.26) - en to my translation catalogue (40 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Type
my: အမျိုးအစား

en: Author
my: စာရေးသူ

en: yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Comments
my: မှတ်ချက်များ

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Node type
my: Node အမျိုးအစား

en: Timestamp
my: အချိန်

en: Contact
my: ဆက်သွယ်ရန်

en: no
my: မဟုတ်/မလုပ်

en: Access denied
my: လုပ်ပိုင်ခွင့်မရနိုင်ပါ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Published
my: Publish လုပ်ပြီး

en: Items
my: အချက်အလက်များ

en: Last update
my: နောက်ဆုံးပြုပြင်မွန်းမံချိန်

en: Authored by
my: ရေးသားသူ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: Other
my: အခြား

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Info
my: အချက်အလက်

en: Language code
my: ဘာသာစကားသင်္ကေတ

en: Reply
my: ပြန်စာ

en: Page not found
my: စာမျက်နှာအားရှာမတွေ့ပါ

en: Data
my: သတင်းအချက်အလက်

en: Text format
my: စာသားပုံစံ
