IndieWeb (8.x-1.27) - en to hy translation catalogue (58 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: enabled
hy: ակտիվացված

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Type
hy: Տեսակ

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Replies
hy: Պատասխաններ

en: yes
hy: այո

en: disabled
hy: անջատված

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Articles
hy: Հոդվածներ

en: Comments
hy: Մեկնաբանություններ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Update interval
hy: Թարմացման ինտերվալ

en: no
hy: ոչ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Active
hy: Ակտիվ

en: Access denied
hy: Մուտքն արգելված է

en: Never
hy: Երբեք

en: Contacts
hy: Կոնտակտներ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Last access
hy: Վերջին մուտքը

en: Items
hy: Տարրեր

en: Last update
hy: Վերջին թարմացումը

en: Next update
hy: Հաջորդ թարմացումը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Code
hy: Կոդ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Cache
hy: Քեշ

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Info
hy: Ինֆո

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Reply
hy: Պատասխան

en: Page not found
hy: Էջը գտնված չէ

en: Delete contact
hy: Ջնջել կոնտակտը

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Update items
hy: Թարմացնել տարրերը

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
