IndieWeb (8.x-1.27) - en to ms translation catalogue (59 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: enabled
ms: dibolehkan

en: Delete
ms: Padam

en: Content
ms: Kandungan

en: Private
ms: Persendirian

en: Type
ms: Jenis

en: Author
ms: Pengarang

en: Replies
ms: Balasan

en: yes
ms: ya

en: disabled
ms: dinyahbolehkan

en: Cancel
ms: Batal

en: Enable
ms: Bolehkan

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Comments
ms: Komen-komen

en: Login
ms: Log masuk

en: Edit
ms: Sunting

en: Weight
ms: Pemberat

en: Category
ms: Kategori

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Path
ms: Laluan

en: Node type
ms: Jenis nod

en: Update interval
ms: Jarak masa antara pengemaskinian

en: Timestamp
ms: Cap waktu

en: Contact
ms: Hubungi

en: no
ms: tidak

en: Created
ms: Diciptakan

en: Active
ms: Aktif

en: Access denied
ms: Akses dinafikan

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Published
ms: Diterbitkan

en: Vocabulary
ms: Kosa kata

en: Last access
ms: Akses terakhir

en: Content field
ms: Medan Kandungan

en: Items
ms: Item-item

en: Last update
ms: Pengemaskinian terakhir

en: Next update
ms: Pengemaskinian berikutnya

en: Authored by
ms: Dikarang oleh

en: Send
ms: Hantar

en: Code
ms: Kod

en: General
ms: Umum

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Other
ms: Lain-lain

en: Class
ms: Kelas

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Sources
ms: Sumber

en: Unpublished
ms: Belum diterbitkan

en: Language code
ms: Kod bahasa

en: Reply
ms: Balas

en: Page not found
ms: Halaman tidak dijumpai

en: The directory %directory does not exist.
ms: Direktori %directory tidak wujud.

en: Delete contact
ms: Padam kenalan

en: Update items
ms: Kemas kinikan item-item

en: Text format
ms: Format teks

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ms[0]: Pastikah anda ingin memadamkan item ini?
ms[1]: Pastikah anda ingin memadamkan item-item ini?

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
