IndieWeb (8.x-1.4) - en to am translation catalogue (37 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Content
am: ይዞታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Author
am: ደራሲ

en: Replies
am: ምላሾች

en: yes
am: አዎ

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: Action
am: እርምጃ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Path
am: ዱካ

en: Timestamp
am: ማህተመ ሰዓት

en: ID
am: አይዲ

en: Active
am: ገባሪ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው

en: Page
am: ገጽ

en: Published
am: የታተመ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Code
am: ኮድ

en: Cache
am: መሸጎጫ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Source
am: ምንጭ

en: Language code
am: የቋንቋ ኮድ

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: UUID
am: ዩዩአይዲ
