IndieWeb (8.x-1.6) - en to eu translation catalogue (92 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: enabled
eu: gaituta

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Content
eu: Edukia

en: Private
eu: Pribatua

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Replies
eu: Erantzunak

en: yes
eu: bai

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Articles
eu: Artikuluak

en: Comments
eu: Iruzkinak

en: Action
eu: Ekintza

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Category
eu: Kategoria

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Feed
eu: Jarioa

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Save
eu: Gorde

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Node type
eu: Nodo mota

en: Notes
eu: Oharrak

en: Update interval
eu: Eguneratzeko tartea

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: ID
eu: IDa

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: Active
eu: Aktiboa

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua

en: Page
eu: Orria

en: Syndication
eu: RSS jarioa

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Url
eu: URLa

en: Always
eu: Beti

en: Never
eu: Inoiz ez

en: Published
eu: Argitaratua

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Last access
eu: Azken atzipena

en: Content field
eu: Eduki eremua

en: Items
eu: Elementuak

en: Next update
eu: Hurrengo eguneraketa

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Bookmarks
eu: Liburu-markak

en: Send
eu: Bidali

en: Desc
eu: Beheraka

en: Code
eu: Kodea

en: General
eu: Orokorra

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Other
eu: Bestea

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Tokens
eu: Aldagaiak

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Source
eu: Iturburua

en: Limit
eu: Muga

en: Date field
eu: Data eremua

en: Info
eu: Informazioa

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Unpublished
eu: Argitaratu gabe

en: Apply
eu: Ezarri

en: Language code
eu: Hizkuntza kodea

en: Reply
eu: Erantzun

en: Keys
eu: Giltzak

en: Page not found
eu: Orria ez da antzeman

en: The directory %directory does not exist.
eu: %directory direktorioa ez dago.

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Data
eu: Datu

en: Delete contact
eu: Ezabatu kontaktua

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: Generates an RSS feed from a view.
eu: Sortu RSS jarioa bistatik

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Publishing status
eu: Argitaratze egoera

en: Update items
eu: Elementuak eguneratu

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Delete items
eu: Elementuak ezabatu

en: Link field
eu: Esteka eremua

en: Comment type
eu: Iruzkin mota

en: Asc
eu: Goraka

en: The comment type
eu: Iruzkin mota
