IndieWeb (8.x-1.7) - en to si translation catalogue (23 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: enabled
si: සක්‍රීය කලා

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Private
si: පුද්ගලික

en: Type
si: වර්ගය

en: Replies
si: ප්‍රතිපිලිතුරු

en: yes
si: ඔව්

en: disabled
si: සක්‍රීය නොවන

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Articles
si: ලිපි

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Name
si: නම

en: Label
si: ලේබලය

en: Access denied
si: පිවිසුම තහනම්

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: Page not found
si: වෙබ් පිටුව සොයගනීමට නොහැකියි

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
