IndieWeb (8.x-1.8) - en to az translation catalogue (77 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Replies
az: Cavablar

en: yes
az: bəli

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Articles
az: Artikllər

en: Comments
az: Şərhlər

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Feed
az: Nəticə

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Node type
az: Nod tipi

en: GUID
az: GUDİ

en: Update interval
az: Yeniləmə intervalı

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Contact
az: Kontakt

en: no
az: yox

en: Created
az: Yaradıldı

en: Active
az: Aktiv

en: Access denied
az: Giriş qadağandır

en: Page
az: Səhifə

en: Never
az: Heç vaxt

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Last access
az: Son icazə

en: Items
az: Elementlər

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: General
az: Əsas

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Other
az: Digər

en: Cache
az: Keş

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan

en: Expose
az: ifşa etmək

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Feed items
az: Fid elementləri

en: Source
az: Mənbə

en: Info
az: Məlumat

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Unpublished
az: Dərc olunmayıb

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Language code
az: Dil kodu

en: Reply
az: Cavab verin

en: Page not found
az: Səhifə tapılmadı

en: The directory %directory does not exist.
az: %directory mövcud deyil.

en: Offset
az: Ofset

en: Target
az: Hədəf

en: Sort direction
az: Çeşid istiqaməti

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Custom URL
az: Fərdi URL

en: Experimental
az: Eksperimental

en: Generates an RSS feed from a view.
az: Görünüşdən RSS lenti yaradır.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »

en: Operations links
az: Əməliyyat linkləri
