IndieWeb (8.x-1.8) - en to ku translation catalogue (59 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: enabled
ku: چالاکە

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Private
ku: تایبەت

en: Type
ku: جۆر

en: Author
ku: نووسەر

en: Replies
ku: وەڵامەکان

en: yes
ku: بەڵێ

en: disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Action
ku: کردار

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Weight
ku: سەنگ

en: Category
ku: پۆل

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Contact
ku: پەیوەندی

en: no
ku: نەخێر

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Active
ku: چالاکە

en: Access denied
ku: پیشاندان قەدەغەیە

en: Page
ku: پەڕە

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Items
ku: بڕگەکان

en: Next update
ku: نوێبوونەوەی داهاتوو

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Send
ku: بینێره‌

en: Code
ku: کۆد

en: General
ku: گشتی

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Other
ku: هیتر

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Info
ku: زانیاری

en: Language code
ku: کۆدی زمان

en: Reply
ku: وه‌ڵام بدەوە

en: Page not found
ku: په‌ڕه‌ نه‌دۆزرایه‌وه‌

en: The directory %directory does not exist.
ku: پێڕستی %directory نه‌ناسراوه‌.

en: Delete contact
ku: سڕینەوەی پەیوەندی

en: Update items
ku: بڕگەکان نوێ بکەوە

en: Are you sure you want to delete this item? | Are you sure you want to delete these items?
ku[0]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشە؟
ku[1]: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی ئەم بەشانە؟

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
