IndieWeb (8.x-1.8) - en to mk translation catalogue (12 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Type
mk: Тип

en: Author
mk: Автор

en: Replies
mk: Одговори

en: yes
mk: да

en: Comments
mk: Коментари

en: Settings
mk: Поставки

en: Contact
mk: Контакт

en: Active
mk: Активно

en: Delete contact
mk: Бришење контакт

en: - All -
mk: - Сите -
