IndieWeb (8.x-1.8) - en to os translation catalogue (26 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Replies
os: Дзаппытæ

en: yes
os: ойы

en: disabled
os: хицæн у

en: Cancel
os: Аппар

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Comments
os: Комментари

en: Action
os: Архайд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
