IndieWeb (8.x-1.9) - en to dz translation catalogue (44 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: enabled
dz: ལྕོགས་ཅན་

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Author
dz: རྩོམ་པ་པོ།

en: Replies
dz: ལན་གསལ་ཚུ།

en: disabled
dz: ལྕོགས་མིན་བཟོ་ཡོདཔ།

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Comments
dz: བསམ་བཀོད་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Category
dz: དབྱེ་རིམ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Update interval
dz: བར་མཚམས་དུས་མཐུན་བཟོ།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Active
dz: ཤུགས་ལྡན།

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Never
dz: ནམ་ཡང་།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Last access
dz: མཐའ་མཇུག་གི་ འཛུལ་སྤྱོད།

en: Items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ།

en: Next update
dz: ཤུལ་མའི་དུས་མཐུན་བཟོ་ནི།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Code
dz: ཨང་རྟགས།

en: Sources
dz: འབྱུང་ཁུངས་ཚུ་

en: Language code
dz: སྐད་ཡིག་ཨང་རྟགས།

en: Reply
dz: ལན་གསལ།

en: Page not found
dz: ཤོག་ལེབ་འདི་མ་ཐོབ་པས།

en: The directory %directory does not exist.
dz: སྣོད་ཐོ་ %directory འདི་མེད།

en: Delete contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི་འདི་བཏོན་གཏང་

en: Update items
dz: རྣམ་གྲངས་ཚུ་དུས་མཐུན་བཟོ་
