IndieWeb (8.x-1.9) - en to mn translation catalogue (44 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: enabled
mn: идэвхижсэн

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Private
mn: Хувийн

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Replies
mn: Хариултууд

en: yes
mn: тийм

en: disabled
mn: идэвхжээгүй

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weight
mn: Жин

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: no
mn: үгүй

en: Created
mn: Үүссэн

en: Active
mn: Идэвхтэй

en: Access denied
mn: Хандалт боломжгүй

en: Page
mn: Хуудас

en: Url
mn: Хаяг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Send
mn: Илгээх

en: Code
mn: Код

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Language code
mn: Хэлний код

en: Page not found
mn: Хуудас олдоогүй

en: The directory %directory does not exist.
mn: %directory хавтас байхгүй.

en: Text format
mn: Бичвэрийн хэлбэр
