IndieWeb (8.x-1.9) - en to sr translation catalogue (40 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Replies
sr: Одговори

en: Cancel
sr: Поништи

en: Enable
sr: Укључи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Action
sr: Акција

en: Login
sr: Пријављивање

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: ID
sr: ИД

en: Created
sr: Направљено

en: Access denied
sr: Приступ одбијен

en: Code
sr: Кôд

en: Cache
sr: Кеш

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Sources
sr: Извори

en: Changed
sr: Промењен

en: Unpublished
sr: Необјабљено

en: Language code
sr: Кȏд језика

en: Page not found
sr: Страна није пронађена

en: The directory %directory does not exist.
sr: Директоријум %directory не постоји.

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Text format
sr: Формат текста

en: UUID
sr: <em>UUID</em>

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
