IndieWeb (8.x-1.26) - en to bs translation catalogue (43 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Type
bs: Tip

en: Author
bs: Autor

en: Replies
bs: Odgovori

en: yes
bs: da

en: disabled
bs: onemogućeno

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Enable
bs: Omogući

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Comments
bs: Komentari

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Weight
bs: Težina

en: Category
bs: Kategorija

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Node type
bs: Tip noda

en: Contact
bs: Kontakt

en: Created
bs: Kreiran

en: Active
bs: Aktivan

en: Access denied
bs: Pristup odbijen

en: Published
bs: Objavljeno

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Last access
bs: Zadnji pristup

en: Content field
bs: Polje sadržaja

en: Authored by
bs: Napisao

en: Send
bs: Pošalji

en: Code
bs: Kod

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno

en: Expose
bs: Otkrij

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Source
bs: Izvor

en: Moderated
bs: Moderirano

en: Reply
bs: Odgovori

en: The directory %directory does not exist.
bs: Direktorij %directory ne postoji.

en: Generates an RSS feed from a view.
bs: Generiši RSS feed iz view-a.
