InfluxDB (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (8 entries)

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Tags
bs: Tagovi

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Fields
bs: Polja

en: Precision
bs: Preciznost
