InfluxDB (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Tags
jv: Tautan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Never
jv: Ora tahu

en: Fields
jv: Field

en: Precision
jv: Ketepatan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
