InfluxDB (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Tags
my: Tag များ

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Name
my: အမည်

en: Label
my: အညွန်း

en: 1 hour
my: ၁ နာရီ

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ
