Info banner (1.0.1) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Description
af: Beskrywing

en: Advanced options
af: Gevorderde opsies

en: Edit
af: Wysig

en: Settings
af: Verstellings

en: Block
af: Blok

en: Text format
af: Teksformaat
