Info banner (1.0.1) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Advanced options
am: የላቁ አማራጮች

en: Edit
am: አርትእ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Region
am: ክልል

en: Block
am: ጥምር

en: Text format
am: ፅሁፍ ቅርፀት
