Info banner (1.0.1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: Description
ast: Descripción

en: Advanced options
ast: Opciones avanzaes

en: Edit
ast: Editar

en: Display settings
ast: Axustes de vista

en: Settings
ast: Preferencies

en: Region
ast: Rexón

en: Block
ast: Bloque
