Info banner (1.0.1) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Description
az: İzahat

en: Advanced options
az: Əlavə quraşdırmalar

en: Edit
az: Dəyiş

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Theme
az: Tema

en: Block
az: Blok

en: Info
az: Məlumat

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Alert
az: Xəbərdarlıq
