Info banner (1.0.1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: Description
be: Апісанне

en: Advanced options
be: Прасунутыя налады

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Settings
be: Налады

en: Region
be: Рэгіён

en: Theme
be: Тэма

en: days
be: дні(дзён)

en: Block
be: Блок

en: Info
be: Інфармацыя

en: Text format
be: Фармат тэксту
