Info banner (1.0.1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Description
cs: Popis

en: Advanced options
cs: Pokročilé volby

en: Edit
cs: Upravit

en: Display settings
cs: Nastavení zobrazení

en: Settings
cs: Nastavení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Display mode
cs: Režim zobrazení

en: days
cs: dny

en: Block
cs: Blok

en: Text format
cs: Formát textu

en: Alert
cs: Upozornění
