Info banner (1.0.1) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Advanced options
da: Avancerede indstillinger

en: Edit
da: Redigér

en: Display settings
da: Indstillinger for visning

en: Settings
da: Indstillinger

en: Theme
da: Tema

en: Display mode
da: Visningstilstand

en: Utility
da: anvendelighed

en: days
da: dage

en: Block
da: Blok

en: Text format
da: Tekstformat

en: Alert
da: Advarsel
