Info banner (1.0.1) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Description
de: Beschreibung

en: Advanced options
de: Erweiterte Optionen

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Display settings
de: Anzeigeeinstellungen

en: Settings
de: Einstellungen

en: Display mode
de: Anzeigemodus

en: Utility
de: Werkzeug

en: days
de: Tag(e)

en: Banner type
de: Banner-Typ

en: Text format
de: Textformat

en: Alert
de: Alarm

en: Show close button
de: Schließen-Button anzeigen

en: Cookie lifetime
de: Lebensdauer des Cookies

en: Instance ID
de: Instanz-ID

en: Enable banner
de: Banner aktivieren

en: Close banner
de: Banner schließen
