Info banner (1.0.1) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Advanced options
dz: སྔ་གཡར་གདམ་ཁ་ཚུ་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Region
dz: ལུང་ཕྱོགས་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།
