Info banner (1.0.1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: Description
eo: Priskribo

en: Advanced options
eo: Spertulaj opcioj

en: Edit
eo: Redaktu

en: Display settings
eo: Vidigaj opcioj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Region
eo: Regiono

en: Block
eo: Bloko

en: Text format
eo: Tekstformato
