Info banner (1.0.1) - en to et translation catalogue (12 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Advanced options
et: Täpsemad valikud

en: Edit
et: Muuda

en: Display settings
et: Kuvamise seaded

en: Settings
et: Seaded

en: Region
et: Regioon

en: Theme
et: Teema

en: days
et: päeva

en: Block
et: Plokk

en: Text format
et: Tekstivorming

en: Alert
et: Hoiatus
