Info banner (1.0.1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Description
fi: Kuvaus

en: Advanced options
fi: Lisävaihtoehdot

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: Settings
fi: Asetukset

en: Region
fi: Alue

en: Theme
fi: Teema

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: days
fi: päivät

en: Block
fi: Lohko

en: Info
fi: Tieto

en: Text format
fi: Tekstimuoto

en: Alert
fi: Varoitus
