Info banner (1.0.1) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Advanced options
fil: Mga abansadong pagpipilian

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Block
fil: Tipak

en: Text format
fil: Format ng teksto
