Info banner (1.0.1) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Advanced options
fr: Options avancées

en: Edit
fr: Modifier

en: Display settings
fr: Paramètres d'affichage

en: Settings
fr: Paramètres

en: Region
fr: Région

en: Theme
fr: Thème

en: Display mode
fr: Mode d'affichage

en: Utility
fr: Utilité

en: days
fr: jours

en: Block
fr: Bloc

en: Text format
fr: Format de texte

en: Alert
fr: Alerte

en: Cookie lifetime
fr: Durée de vie du cookie

en: Enable banner
fr: Activer le bandeau
