Info banner (1.0.1) - en to hi translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Advanced options
hi: विस्तारित विकल्प

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Region
hi: क्षेत्र

en: Theme
hi: थीम

en: days
hi: दिन

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Info
hi: जानकारी

en: Text format
hi: पाठ प्रारूप

en: Alert
hi: चेतावनी
