Info banner (1.0.1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Advanced options
id: Opsi lanjutan

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: Settings
id: Pengaturan

en: Region
id: Wilayah

en: Theme
id: Tema

en: days
id: hari

en: Block
id: Blok

en: Text format
id: Format teks

en: Alert
id: Peringatan
