Info banner (1.0.1) - en to ja translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Advanced options
ja: 高度なオプション

en: Edit
ja: 編集

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Settings
ja: 設定

en: Region
ja: リージョン

en: Theme
ja: テーマ

en: Display mode
ja: 表示モード

en: days
ja: 日

en: Block
ja: ブロック

en: Text format
ja: テキストフォーマット

en: Alert
ja: 警告

en: Instance ID
ja: インスタンス ID
