Info banner (1.0.1) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Advanced options
km: ជម្រើសកម្រិតខ្ពស់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Region
km: តំបន់

en: Block
km: ប្លុក

en: Info
km: ព័ត៌មាន

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ
