Info banner (1.0.1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Advanced options
kn: ಮುಂದುವರೆದ ಶೇಖರಣಾ ಆಯ್ಕೆಗಳು.

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: days
kn: ದಿನಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Alert
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ
