Info banner (1.0.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Advanced options
lt: Daugiau nuostatų

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Region
lt: Sritis

en: Theme
lt: Tema

en: days
lt: dienos

en: Block
lt: Blokas

en: Info
lt: Informacija

en: Text format
lt: Teksto formatas
