Info banner (1.0.1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Advanced options
mr: प्रगत पर्याय

en: Edit
mr: संपादन

en: Settings
mr: संरचना

en: Region
mr: क्षेत्र

en: Block
mr: भाग

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
