Info banner (1.0.1) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Description
nn: Beskriving

en: Advanced options
nn: Avanserte innstillingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Settings
nn: Innstillingar

en: days
nn: dagar

en: Block
nn: Blokk

en: Info
nn: Informasjon

en: Text format
nn: Tekstformatering
