Info banner (1.0.1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Advanced options
os: Уæлæмхас амонæнтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Display settings
os: Æвдысты амонæнтæ

en: Settings
os: Амонæнтæ
