Info banner (1.0.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Advanced options
pl: Zaawansowane ustawienia

en: Edit
pl: Edytuj

en: Display settings
pl: Ustawienia wyświetlania

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Theme
pl: Skórka

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Utility
pl: Narzędzia

en: days
pl: dni

en: Block
pl: Blok

en: Info
pl: Informacja

en: Text format
pl: Format tekstu

en: Alert
pl: Ostrzeżenie
