Info banner (1.0.1) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: Description
fa: شرح

en: Advanced options
fa: گزینه‌های پیشرفته

en: Edit
fa: تدوین

en: Display settings
fa: تنظیمات نمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Region
fa: ناحیه

en: Theme
fa: پوسته

en: Block
fa: قالبک

en: Info
fa: اطلاعات

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن

en: Alert
fa: هشدار
